Piráti opět uklízí Chrudim

17. května 2022
Piráti opět uklízí Chrudim

Uklízeli jsme kolem okruhu u Tesca a další místa v této lokalitě. Jako vždy jsme měli připravené odpadkové pytle, s sebou dobrou náladu a sluníčko v zádech.


Ukliďme Česko je dobrovolná úklidová akce, která probíhá napříč celou republikou. Zaměřuje se na úklid vybraných lokalit, malých i větších nelegálních skládek a všudypřítomného nepořádku, aby se nám tu žilo o trochu lépe.

Piráti se do této akce zapojují každoročně a letošní rok nebyl výjimkou. Přidejte se k nám příští rok - informace budou opět dostupné především na našem Facebooku

IMG_4687
IMG_4686
IMG_4660
1658395181670
1658395181680
Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Sociální služby v Chrudimi - díl 2.

Sociální služby v Chrudimi - díl 2.

Představujeme vám druhý díl, v němž se dozvíte více od Radního Aleše Nunváře. Jeho působnost v Chrudimi zahrnuje Odbor sociálních věcí, pod který spadá Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim (CSSP), a také další sociální neziskové organizace, s nimiž město úzce spolupracuje. Pan Nunvář nám přiblíží zbývajících pět služeb, které poskytují pomoc lidem nejen z okolí Chrudimska.

Sociální služby Chrudim - díl 1.

Sociální služby Chrudim - díl 1.

Radní Aleš Nunvář má v Chrudimi na starosti Odbor sociálních věcí, do jehož sféry spadá Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim (CSSP) a také další sociální neziskové organizace, se kterými město spolupracuje.