Aktuality

Sociální služby v Chrudimi - díl 2.

Sociální služby v Chrudimi - díl 2.

Představujeme vám druhý díl, v němž se dozvíte více od Radního Aleše Nunváře. Jeho působnost v Chrudimi zahrnuje Odbor sociálních věcí, pod který spadá Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim (CSSP), a také další sociální neziskové organizace, s nimiž město úzce spolupracuje. Pan Nunvář nám přiblíží zbývajících pět služeb, které poskytují pomoc lidem nejen z okolí Chrudimska.

Sociální služby Chrudim - díl 1.

Sociální služby Chrudim - díl 1.

Radní Aleš Nunvář má v Chrudimi na starosti Odbor sociálních věcí, do jehož sféry spadá Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim (CSSP) a také další sociální neziskové organizace, se kterými město spolupracuje.

Report ze zastupitelstva 18.9.2023

Report ze zastupitelstva 18.9.2023

Wow - dnešní zastupitelstvo bylo opravdu zajímavé. Konečně se podařilo rozseknout situaci kolem hotelu Bohemia a začne se něco dít.

Pirátská pozice ve vedení Chrudimi bude silná

Pirátská pozice ve vedení Chrudimi bude silná

Díky podpoře voličů se Pirátům v Chrudimi podařilo v letošních podzimních volbách získat 8 % hlasů, což znamená 2 mandáty v Zastupitelstvu města. Povolební vyjednávání otevřelo 3 možnosti – účast v dosavadní koalici, uzavření nové široké koalice bez ANO, nebo odchod do opozice. Nově zvolení pirátští zastupitelé Aleš Nunvář s Danielem Lebduškou se při vyjednávání striktně drželi povolební strategie. Sešli se se všemi stranami a pečlivě uvážili, s kým si podat ruku tak, aby prosadili většinu pirátského volebního programu do programu koaličního.

Report ze zasedání zastupitelstva 19.9.2022

Report ze zasedání zastupitelstva 19.9.2022

:peace_sign: Tak dnes poslední zasedání zastupitelstva v tomto volebním období. Předně chceme poděkovat za to, že jste nám v roce 2018 umožnili aktivně vést město a věříme, že nám umožníte pokračovat i v následujícím období. Ale teď už k tomu, co se dnes projednávalo. Zase tu máme pět nejdůležitějších bodů:

Ptáte se nás: Co se vám povedlo? Tady jsou odpovědi

Ptáte se nás: Co se vám povedlo? Tady jsou odpovědi

Mnoho lidi se ptá, co Piráti za poslední čtyři roky na radnici vlastně udělali. Za jakými změnami stojí a co to přineslo lidem ve městě? Mezi jejich hlavními prioritami bylo udělat radnici transparentnější, více zapojit občany Chrudimi do veřejného dění, lépe pracovat s odpady, starat se o životní prostředí a v neposlední řadě rozjet dlouho stojící investice. Jaký je tedy výsledek?